AliExpress’ten Alınabilecek En İlginç ve İşe Yarar 7 Ürün

AliExpress’ten Alınabilecek En İlginç ve İşe Yarar 7 Ürün

Etrafımızdaki kişilerin çoğu AliExpress’ten aldıkları ürünleri tavsiye edip duruyor. Ürün çeşidi olarak oldukça geniş bir seçenek sunan e-ticaret sitesi, aynı zamanda çok ilginç ürünlerin de satışını gerçekleştiriyor. Daha önce AliExpress’den alışveriş yaptıysanız ya da ilk defa yapacaksınız sizin için listelediğimiz bu 7 farklı ürüne de bir göz atabilirsiniz.

Telefon Ekranı Büyütme Standı

Basit bir fikir gibi görünse de aslında çok işe yarayan bu ürün, uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Bu stant, elektronik bir cihaz değil sadece büyüteç görevi görüyor. Telefonunuzdan bir video açıp standa yerleştirmeniz yeterli oluyor. Bu sayede görüntü 3 kat daha büyümüş oluyor.

https://bit.ly/2xMoDYj

Sakal Şekillendirici Tarak

Özellikle erkekleri yakından ilgilendiren bu tarak, görüntüsüne ekstra özen gösteren kişilerin dikkatini çekebilir. Kendi kendinize evde sakalınıza kolayca şekil verebileceğiniz bu tarak, hem uygun fiyatta hem de pratik bir kullanım sunuyor.

https://bit.ly/2XLEUMw

Sensörlü Klozet Işığı

En farklı ürünlerden biri olan bu klozet ışığı, hem karanlıkta çok işe yarıyor hem de insan hareketlerine duyarlı olarak çalışıyor. Birçok renk seçeneği bulunan bu ürün, banyoda ilginç detayları seven kişiler için güzel bir alternatif olabilir.

https://bit.ly/2XMOE4d

Ambalaj Kapatıcı

Herhangi bir ambalajdan yediğiniz yiyeceğin hepsini bitiremediğinizde daha sonra yemek için muhafaza etmek adına çok işlevsel bir üründür. Tazeliğini uzun süre korumak için ilk aldığınızdaki gibi sıfır bir ambalaj dönüştürebiliyorsunuz.

https://bit.ly/2Y9snBQ

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartlarınızı hırsızlara karşı korur. Temassız ödeme özelliğinde dokundurarak ödeme yaptığınızda bunu engelleme görevi görür. Normal bir kartın boyutlarında olan bu ürünü cüzdanınızın herhangi bir yerine koyarak kartınızın okunmasını engelleyebilirsiniz.

https://bit.ly/2JK8qZ4

Sihirli Sünger

Bu sünger kirlere sadece suyla etki ediyor ve silgi gibi eriyerek kirli bölgeyi tertemiz yapıyor. Denemesi sadece 1,46$. 🙂

Sihirli Sünger

https://bit.ly/30yeD1e

Otomatik Bitki Sulama

Evde çiçekleri olan ancak zamanında sulayamayan biriyseniz, otomatik bitki sulama aparatı hayatınızı kolaylaştıracaktır. Ürünü çiçeğin toprağına gömüyorsunuz ve diğer ucunu da su dolu bir pet şişenin içerisine daldırıyorsunuz. Bu sayede çiçek, ihtiyacı olanı kadar suyu emmeye başlıyor.

https://bit.ly/2Ll3ugH

Yazar Hakkında

Internet kafelerde başladı bizim maceramız. Okul zamanında bir öğle arası Counter'da 3-1 ile koşarken burada buldum kendimi. Bir beyaz eşya satıcısı, bir web meraklısıyım. Dahası dersen; 1 ev beyi, 1 çocuk babasıyım. :)

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Top 3 Free Translation Tools You can Use in Daily Life
The Top 3 Websites Offering Free Translation in the Highest Quality
The Top 4 Free Translation Platforms with Text to Speech Features
The Best 3 Online Translators You can find on the Internet