Cornette Mini Çekilişi 2019 Tüm Detayları

Cornette Mini Çekilişi 2019 Tüm Detayları

Algida’nın yaz boyunca düzenlediği çekilişlerden birisi olan Cornette Mini Çekilişi, 2019’da 3 adet Mini Cooper’ı hediye edecek. 1 Temmuz – 29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyanın detayları ise şöyle;

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından MPİ’nin 25.04.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.3985 sayılı izni ile düzenlenen ve yasal bir kampanya olan Cornette 2019 çekilişinde 3 adet Mini Cooper hediye edilecek. Cornetto’lardan çıkan şifre ile katılabileceğiniz çekilişte ister web sitesinden şifre girerek ister cep telefonunuzdan SMS göndererek katılabilirsiniz.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Promosyonlu Cornetto (Cornetto Romantik Aşık, Cornetto Gözü Kara Aşık, Cornetto Çılgın Aşık, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Toblerone, Cornetto Disc Vanilya Karamel, Cornetto Disc Antep Fıstık-Çikolata, Cornetto Classico Karadut-Kaymak, Cornetto Classico Çikolata, Cornetto Classico Kaymak) ürünlerinden satın alarak, ürün ambalajı içerisinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileriniz ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3818 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile göndererek veya www.cornettocekilis.com web sitesinde ilgili alana GSM No, Ad, Soyad, Adres ve katılım şifresi bilgilerini girerek kampanyaya katılabilirsiniz. Katılımda sunulan tüm bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ve internet sitesi katılımlarında şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş katılım hakkı verilmeyecektir.  SMS gönderiminiz 1 TL ile ücretlendirilecektir.

Cornetto Çekilişi 2019 sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çekiliş, 07.10.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Cornette Mini Cooper çekiliş sonucu nerede açıklanacak?

Kazanan talihliler 12.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.  Ayrıca internet sitemizde de liste paylaşılacaktır.

Yazar Hakkında

Internet kafelerde başladı bizim maceramız. Okul zamanında bir öğle arası Counter'da 3-1 ile koşarken burada buldum kendimi. Bir beyaz eşya satıcısı, bir web meraklısıyım. Dahası dersen; 1 ev beyi, 1 çocuk babasıyım. :)

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Top 3 Free Translation Tools You can Use in Daily Life
The Top 3 Websites Offering Free Translation in the Highest Quality
The Top 4 Free Translation Platforms with Text to Speech Features
The Best 3 Online Translators You can find on the Internet