En İyi Beyazlatan Diş Macunu 2020

En İyi Beyazlatan Diş Macunu 2020

Ülkemizde insanların en fazla önemsediği şeylerden birisi, şüphesiz dişlerinin beyaz olmasıdır. Genelde bizler hep dişlerimiz bembeyaz olsun diye uğraşırız. En iyi beyazlatan diş macunu için ise herkese göre çeşitli yorumlar gelebiliyor.

Bir çok diş macununu deneriz. Hep en iyi diş macunu hangisi, en fazla hangi diş macunu beyazlatır, en iyi diş beyazlatıcı hangisidir gibi sorularla araştırma içerisindeyiz. Yıllarca belki tüm diş macunlarını denemek zorunda kalıyoruz. Halbuki düşündüğümüzde hepsinin işlevi aynı. Dişleri temizlemek. Peki beyazlatma işlemi nasıl oluyor?

Diş beyazlatma işlemi, macunun içerisindeki etken maddelerden oluyor. Uzun araştırmalar ve denemeler sonunda Splat Blackwood diş macununun beyazlatmada etkili olduğunu gördük ve bunu kullanmaya başladık. Uzun zamandır da bu diş macununu kullanıyoruz. Signal White Now da beyazlık konusunda en iyilerden birisi diyebiliriz.

Tabi diş macunu kadar diş fırçası da çok önemli. Kıllarının yoğunluğu, ergonomik oluşu, ağzınızın her yerine ulaşabiliyor olması. Yani dişlerim beyaz olsun diye tüm diş macunlarını denemeye gerek yok. Çoğunun aynı etkiyi vereceği, aynı olmasa bile çok az farklar olacağı kesin. Eğer kullanmış olduğunuz herhangi bir diş macunundan memnunsanız daha da iyisini aramanız anlamsız. Çünkü alacağınız farklı bir macunda aynı etken maddeye sahipse, boşa almış olacaksınız.

 

Yazar Hakkında

Internet kafelerde başladı bizim maceramız. Okul zamanında bir öğle arası Counter'da 3-1 ile koşarken burada buldum kendimi. Bir beyaz eşya satıcısı, bir web meraklısıyım. Dahası dersen; 1 ev beyi, 1 çocuk babasıyım. :)

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Top 3 Free Translation Tools You can Use in Daily Life
The Top 3 Websites Offering Free Translation in the Highest Quality
The Top 4 Free Translation Platforms with Text to Speech Features
The Best 3 Online Translators You can find on the Internet