Huawei Otomatik Değişen Duvar Kağıdı

Huawei Otomatik Değişen Duvar Kağıdı

Merhaba bugün size Huawei akıllı telefonlarında bulunan bir özellikte bahsedeceğim. Huawei akıllı telefonların da kilit ekranında bulunan duvar kağıtları otomatik olarak değişiyor. Bu duvar kağıtları sürekli kendini güncellenmektedir hatta mevsimlere göre duvar kağıtları geliyor. Manuel olarak 1 kere duvar kağıdını siz değişirseniz bu özellik devre dışı kalır ve çoğu kişide bunu tekrar eski haline nasıl getireceğini bilmiyor.

Yapmanız gerek aslında çok basit telefon ekranı kitli iken ekranı aşağıdan yukarı kaydırıp Çıkan ekranda sol en başta bulunan işareti dokunun bu çoğu telefonda simgesi farklı olabilir.

huawei otomatik değişen duvar kağıdı

Yukarıda bulunan görselde kilit şeklinde bir simge var. Kilidi kapalı konumdan açık konuma getirdiğiniz zaman artık duvar kağıdınız otomatik değişecektir.

 

Yazar Hakkında

Internet kafelerde başladı bizim maceramız. Okul zamanında bir öğle arası Counter'da 3-1 ile koşarken burada buldum kendimi. Bir beyaz eşya satıcısı, bir web meraklısıyım. Dahası dersen; 1 ev beyi, 1 çocuk babasıyım. :)

Benzer yazılar

5 Yorum

  1. Hüseyin Tanrıöver

    Ben daha önce bu yöntemi kullanıyordum. Şimdi ekran kilitliyken ekranı yukarı çektiğimde ses kaydı vb çıkıyor. Diğer simgeleri nasıl getirebilirim

    Yanıt
  2. Rümeysa Coşkun

    Allah senden razı olsun o kadar içten söylüyorum ki sen bu yazıyı yazdığın için gerçekten çok mutlu oldum çok çok çok teşekkür ederim Çok teşekkür

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Top 3 Free Translation Tools You can Use in Daily Life
The Top 3 Websites Offering Free Translation in the Highest Quality
The Top 4 Free Translation Platforms with Text to Speech Features
The Best 3 Online Translators You can find on the Internet