Volkswagen Golf 8

Volkswagen Golf 8

volkswagen Golf 8

Volkswagen Golf sevenlerin merakla beklediği sekizinci gen Golf, yeni yüzü ve gelişmiş teknolojilere kamuflajsız olarak görüntülendi.

Golf 7 yani MK7 piyasada oldukça tutuldu. Golf 7 kullananların büyük çoğunluğu araçlarından ve yakıtından çok memnun. Dizel ve benzinli seçenekleri ile kullanıcılarını memnun eden MK7 kullanıcıları şimdi Golf 8 i iple çekiyor.

Bakılacak olursa kasada fazla değişikliğe gitmeyen Golf 8 far ve stoplarda değişiklik yapmış gibi görünüyor. Tabi teknolojik olarak Golf 7 den daha iyi olacağı kaçınılmaz. Golf 7 makyajlı kasada hayalet göstergeye geçen
Volkswagen bu göstergeyi Golf 8 de daha ileri teknolojiye taşıyacağını düşünüyoruz.

Yazar Hakkında

Internet kafelerde başladı bizim maceramız. Okul zamanında bir öğle arası Counter'da 3-1 ile koşarken burada buldum kendimi. Bir beyaz eşya satıcısı, bir web meraklısıyım. Dahası dersen; 1 ev beyi, 1 çocuk babasıyım. :)

Benzer yazılar

7 Yorum

 1. AldenMaster

  Golf güzel araba ama Türkiye’de haketmicek bir fiyata sahip. Yani maliyeti 40 50 bin TL olan arabaya %110 vergi binip kdv ve kdv nin ötv si zımbırtıları alındığı zaman 150 bin tl gibi paralara denk geliyor bu parada bu arabaya verimez. Güzel araba mı evet ama 150 bin tl etmez. 150 bin lira paran varsa 2.el mercedes eski kasa al bundan iyi hem konforlu binersin hem 1 milyon kilometreye kadar sorun yaşamazsın.

  Yanıt
 2. Atilla şahin

  Wolkswagen grubu gerçekten çıkarmış olduğu modellerde harika tasarıma sahip tek araç diye bilirim bunun örnegi passat modelinde mevcut hem konfor bakımından hemde yakıt yönünden 10 numara 5 yıldızı hakediyor ??

  Yanıt
 3. Giğdem Gündüz

  Şuanda vosvagen gold 6 modelini kullanmaktayım bayanlar için ideal araba bende hem küçük hem konforlu hem kullanırken güven veriyor seviyorum Vosvageni ilerde inşallah golf 8 kullanmak nasip olur 🙂

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Top 3 Free Translation Tools You can Use in Daily Life
The Top 3 Websites Offering Free Translation in the Highest Quality
The Top 4 Free Translation Platforms with Text to Speech Features
The Best 3 Online Translators You can find on the Internet